CD

Jak se přivolává Slunce

thumb FTN 8917Multimediální cd s muzikofiletickým příběhem o Slunci je vhodným dárkem nejen pro děti, ale i pro dospělé. Cd obsahuje namluvený příběh s hudbou a s video prezentací přírody.

 

Číst více...

Slunce a Luna - Chyn bile Aji

front2 1„Kdo zná svoji minulost, vychází ze svých kořenů a ctí je, může přijmout pozvání a s úctou se dotýkat kořenů jiné bytosti, aby nakonec našel sám sebe, mohl zvednout hlavu a vidět svoji budoucnost, nebe nad hlavou, Slunce a Lunu."

Číst více...

Gendos solo 2010

obaleKaždý hudebník touží po sólovém nosiči a vydáním cd Gendo solo 2010 se jeden takový sen podařilo zrealizovat. Tuvinský všetstranný umělec Genadij Čamzyryn je mistrem hrdelního zpěvu a ovládá hru na všechny tradiční tuvinské hudební nástroje.

Číst více...

Gendos Tuva 2012

gendos 2012_1-1Druhé sólové cd Gendose volně navazuje na předchozí cd Gendos solo 2010. Na obalu jsou použity fotografie sošek z agalmatolitu, které Gendos vyřezal. Nebyl pouze významným umělcem, ale také řezbářem. Jeho umělecké práce zobrazují osoby, zvířata a výjevy z každodenního života.

Číst více...

Dávná tajemství hudby

opravená grafika-1„Jedním z nejstarších a společných jazyků lidstva je hudba, kterou nám příroda a bohové dali jako ten nejvzácnější dar. Hudba pramení ze skrytých míst naší duše a osudem každého z nás je, abychom ji znovu našli a vdechli jí život."

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková, Ph.D.
Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru