Aktuálně

Poradna - Život je o pulzaci

Prostředí nás ovlivňuje pozitivně nebo negativně a úplně to stejné ve stejném okamžiku děláme my s prostředím. Prostor, ve kterém jsme můžeme rozdělit na přírodu, to co vytvořili lidé a třetí složkou jsou mezilidské vztahy.
V průběhu života se měníme a mění se i naše vnímání prostředí, ve kterém se cítíme dobře.

Číst více...

Poradna - Kdy už je čas přestat všechno zvládat sám?

Konec roku a začátek nového je obdobím, kdy lidé často dělají změny a chtějí změnit to, s čím nejsou spokojení. Takové změny ale mohou přijít i zcela nečekaně. Například od našeho partnera nebo zaměstnavatele. Proto je začátek roku obdobím, které může být velmi stresující.

Jak si říct o pomoc? Jak zvládat život, když je toho moc?

Číst více...

Mapující terapeut

Hledáme psychiatra nebo psychologa s terapeutickým výcvikem a delší zkušeností s prací s klienty v  krizových službách či na příjmovém oddělení nemocnic, eventuálně v podobných pracovních pozicích. Hledáme mapujícího terapeuta pro oblast České Budějovice, Olomouc, Zlín a Ostrava.

Číst více...

Studium muzikoterapie UPOL

Univerzita Palackého v  Olomouci, Pedagogická fakulta otevřela od školního roku 2019/2020 nový navazující magisterský studijní obor Muzikoterapie.

Číst více...

Muzikoterapie v mezinárodním kontextu

Pro zájemce o studium muzikoterapie byl v rámci celoživotního vzdělávání vytvořen tříletý studijní program Muzikoterapie v mezinárodním kontextu, který vedou domácí i zahraniční lektoři.

Číst více...

Relaxace v Havlíčkově Brodě, 23.3. 2020

Srdečně vás zveme na muzikoterapeutickou relaxaci. Přijďte si příjemně odpočinout a načerpat sílu při relaxaci s živou hudbou. Využívány jsou naše tradiční hudební nástroje i nástroje z celého světa. Nechybí zvuky přírody a zpěv.

Na program je nutné se předem přihlásit.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru