Aktuálně

Adventní ženská skupina

Srdečně zveme na prodloužený víkend v kruhu žen, který je vhodnou příležitostí, jak dobře zahájit adventní čas. 

Číst více...

Biosyntéza pro pomáhající profese a osoby

Zveme vás na zcela nový cyklus pro ty, kteří pečují  o své blízké nebo klienty. Dozvíte se, jak být citlivější k vnímání potřeb druhých, ale i svých vlastních. Seznámíte se s praktickými postupy z biosyntézy, které můžete použít pro sebe a v kontaktu s  vašimi blízkými.

Lektoři: Mgr. Martina Chmelová a Mgr. Svatava Drlíčková

Číst více...

Krizové linky přehledně - zdarma, nonstop

Necítíte se dobře? Potřebujete si s někým promluvit? Nevíte najednou kudy kam? Jste v depresi? Potřebujete probrat něco, co se těžko říká?  Stalo se něco nečekaného a nevíte jak máte reagovat? Bojíte se, že ublížíte sobě či druhým, máte silné obavy o svůj život. Nacházíte se v nebezpečné situaci?

V podobných okomažicích je dobré obracet se na linky důvěry. Jsou tu od toho, aby vás vyslechli a pomohli vám v dané chvíli. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc. Nezůstávejte se svými obavami sami!

Číst více...

Bezplatná psychoterapeutická pomoc

Potřebujete si s někým promluvit o tom, co se děje, co aktuálně prožíváte a řešíte? Nevíte, kam se obrátit? Využijte bezplatnou pomoc odborníků.

Číst více...

Podpora neformálních pečovatelů

Prostřednictvím projektu nabízíme aktivity  dlouhodobě pečujícím rodičům s dětmi, mladistvými nebo dospělými dětmi se zdravotním postižením a také neformálním pečovatelům, kteří se starají o seniorní rodiče nebo nemocné partnery.

Cílem je podpora dlouhodobě pečujících osob formou podpůrných služeb, specifického poradenství a terapií zaměřené na zvýšení informovanosti a dovedností pečujících. Pracujeme také na zmírnění izolace, přetížení a sociálního znevýhodnění u pečovatelů.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru