Aktuálně

Magie dobrého života

Projekt zastřešuje šňůru 19 benefičních workshopů, které jsou pořádány na podporu Sociální kliniky. Objevte techniky, které vám pomohou vést spokojenější život. Zakoupením vstupenky podpoříte Sociální kliniku, která tak poskytne terapie lidem, kteří je momentálně nejvíce potřebují, ale z finančních důvodů si je nemohou dovolit.

magie-vid

Workshopy poběží od září do prosince 2018 v sedmi městech ČR - Praze, Brně, Písku, Táboře, Českých Budějovicích, Plzni a Liberci.

Číst více...

Muzikoterapie v mezinárodním kontextu

Vážení zájemci o studium muzikoterapie. Vytváříme pro vás nově tříletý studijní program Muzikoterapie v mezinárodním kontextu, který vám mimo nových zkušeností umožní získat odbornou kvalifikaci v oblasti muzikoterapie. Je nám velkým potěšením, že do tohoto studia přijal pozvání významný počet vynikajících zahraničních i domácích lektorů, jejichž společná participace na takovémto druhu studia je unikátní nejen v České republice.

Číst více...

Bubnování a relaxace v Havlíčkově Brodě, 19.11.2018

Připravujeme pro vás na 19. listopadu 2018  aktivní skupinovou hru na bubny djembe, na kterou volně navazuje muzikoterapeutická relaxace. Lze se zúčastnit celého programu nebo pouze jednotlivých částí. Na program je nutné se předem přihlásit.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru