Aktuálně

Duševní zdraví

Preventivní program České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) reaguje na aktuální situaci a umožňuje  využít příspěvek 5 x 500,- Kč na psychosociální intervenci u vybraného psychoterapeuta.

Číst více...

Zvýšení dostupnosti psychosociální podpory

Příspěvek až 7 000 Kč je v rámci pilotního projektu VZP určen na podporu psychosociální intervence u vybraného terapeuta pojištěncům, kteří nově absolvují sezení v max. počtu 10 hodin.

Na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. požádejte o poukaz, který opravňuje k čerpání příspěvku na max. 10 sezení/hodin do 31. 5. 2021.

Číst více...

Biosyntéza pro pomáhající profese a osoby - workshop

Požadavky, vyplývající z poslání pomáhajících osob a profesí, zahrnují vysokou míru angažovanosti, empatie, naslouchání a porozumění. Dokážete ale dobře nahlížet a reflektovat i své potřeby? Znáte přínosy, pasti a zásadní milníky typické v péči o druhé? Uvědomujete si důležitost neustále pracovat na svém rozvoji?

Nabízíme vám setkání s biosyntézou, která na člověka nahlíží jako na celistvý systém existující ve třech modalitách, zahrnující myšlení, emoce a tělesné akce.

Lektoři: Mgr. Martina Chmelová a Mgr. Svatava Drlíčková

Číst více...

Krizové linky přehledně - zdarma, nonstop

Necítíte se dobře? Potřebujete si s někým promluvit? Nevíte najednou kudy kam? Jste v depresi? Potřebujete probrat něco, co se těžko říká?  Stalo se něco nečekaného a nevíte jak máte reagovat? Bojíte se, že ublížíte sobě či druhým, máte silné obavy o svůj život. Nacházíte se v nebezpečné situaci?

V podobných okomažicích je dobré obracet se na linky důvěry. Jsou tu od toho, aby vás vyslechli a pomohli vám v dané chvíli. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc. Nezůstávejte se svými obavami sami!

Číst více...

Bezplatná psychoterapeutická pomoc

Potřebujete si s někým promluvit o tom, co se děje, co aktuálně prožíváte a řešíte? Nevíte, kam se obrátit? Využijte bezplatnou pomoc odborníků.

Číst více...

Podpora neformálních pečovatelů

Prostřednictvím projektu nabízíme aktivity  dlouhodobě pečujícím rodičům s dětmi, mladistvými nebo dospělými dětmi se zdravotním postižením a také neformálním pečovatelům, kteří se starají o seniorní rodiče nebo nemocné partnery.

Cílem je podpora dlouhodobě pečujících osob formou podpůrných služeb, specifického poradenství a terapií zaměřené na zvýšení informovanosti a dovedností pečujících. Pracujeme také na zmírnění izolace, přetížení a sociálního znevýhodnění u pečovatelů.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru