Aktuálně

Life Field program

Úcelený vzdělávací cyklus Life fields vám během sedmi dvoudenních setkání ukáže, kde najít nové vnitřní zdroje ke zvládání každodenních situací a jak k nim přistupovat tak, aby vás posouvali vpřed. Cyklus čerpá z konceptu biosyntézy – certifikované psychoterapeutické metody. 

Číst více...

Studium muzikoterapie UPOL

Univerzita Palackého v  Olomouci, Pedagogická fakulta otevírá ve školním roce 2019/2020 nový navazující magisterský studijní obor Muzikoterapie

Číst více...

Muzikoterapie v mezinárodním kontextu

Vážení zájemci o studium muzikoterapie. Vytváříme pro vás nově tříletý studijní program Muzikoterapie v mezinárodním kontextu, který vám mimo nových zkušeností umožní získat odbornou kvalifikaci v oblasti muzikoterapie. Je nám velkým potěšením, že do tohoto studia přijal pozvání významný počet vynikajících zahraničních i domácích lektorů, jejichž společná participace na takovémto druhu studia je unikátní nejen v České republice.

Číst více...

Bubnování a relaxace v Havlíčkově Brodě, 13.5.2019

Chtěli byste vyzkoušet hru na bubny djembe nebo spíš potřebujete odpočívat? Srdečně vás zveme na aktivní skupinovou hru na bubny djembe, na kterou volně navazuje muzikoterapeutická relaxace. Lze se zúčastnit celého programu nebo pouze jednotlivých částí. Na program je nutné se předem přihlásit. Více informací v pozvánce.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru