Aktuálně

Zmůžeš víc

Už více jak rok nežijeme normální život. Bytí v provizoriu bez jasného konce se podepisuje na psychickém zdraví celé naší populace - dětí i dospělých. Pokud se cítíte vyčerpaně a přepadají vás smutky či deprese, je to v pořádku. Cítit se "divně" je adekvátní reakce na nestandardní dobu, ve které se momentálně všichni nacházíme.

Existují ale zdánlivé maličkosti, které můžete udělat sami pro sebe.

Číst více...

Duševní zdraví

Preventivní program České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) reaguje na aktuální situaci a umožňuje  využít příspěvek 5 x 500,- Kč na psychosociální intervenci u vybraného psychoterapeuta.

Číst více...

Zvýšení dostupnosti psychosociální podpory

Podpora duševního zdraví postřednictvím terapeutických sezení se v pilotním projektu VZP ukázala jako velmi dobrá cesta. Brzy bude připraveno spuštění této podpory v rámci preventivních programů nejenom pro dospělé, ale i pro děti.

Číst více...

Biosyntéza pro pomáhající profese a osoby - workshop

Požadavky, vyplývající z poslání pomáhajících osob a profesí, zahrnují vysokou míru angažovanosti, empatie, naslouchání a porozumění. Dokážete ale dobře nahlížet a reflektovat i své potřeby? Znáte přínosy, pasti a zásadní milníky typické v péči o druhé? Uvědomujete si důležitost neustále pracovat na svém rozvoji?

Nabízíme vám setkání s biosyntézou, která na člověka nahlíží jako na celistvý systém existující ve třech modalitách, zahrnující myšlení, emoce a tělesné akce.

Lektoři: Mgr. Martina Chmelová a Mgr. Svatava Drlíčková

Číst více...

Krizové linky přehledně - zdarma, nonstop

Necítíte se dobře? Potřebujete si s někým promluvit? Nevíte najednou kudy kam? Jste v depresi? Potřebujete probrat něco, co se těžko říká?  Stalo se něco nečekaného a nevíte jak máte reagovat? Bojíte se, že ublížíte sobě či druhým, máte silné obavy o svůj život. Nacházíte se v nebezpečné situaci?

V podobných okomažicích je dobré obracet se na linky důvěry. Jsou tu od toho, aby vás vyslechli a pomohli vám v dané chvíli. Nebojte se vyhledat odbornou pomoc. Nezůstávejte se svými obavami sami!

Číst více...

Bezplatná psychoterapeutická pomoc

Potřebujete si s někým promluvit o tom, co se děje, co aktuálně prožíváte a řešíte? Nevíte, kam se obrátit? Využijte bezplatnou pomoc odborníků.

Číst více...

Mgr. Svatava Drlíčková

Kreativní terapeutický ateliér
+420 774 946 051
Karlov 78
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru